ДФС у Києві провела десять обшуків у торговців фальсифікованими цигарками

ДФС у Києві провела десять обшуків у торговців фальсифікованими цигарками

Вилучили виробів близько на 1,5 млн грн

ДФС у Києві провела десять обшуків у торговців фальсифікованими цигарками
Фото: facebook.com/Державна фіскальна служба України

Державна фіскальна служба (ДФС) у результаті десяти обшуків у місцях реалізації фальсифікованих тютюнових виробів у Києві, вилучила товару близько на 1,5 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ДФС на своїй сторінці у Фейсбуці.

Співробітники викрили групу осіб, які протягом року на території Києва здійснювали зберігання та реалізацію незаконно виготовлених фальсифікованих тютюнових виробів без марок акцизного податку через мережу Інтернет. Замовлення відправлялися з міста Києва до інших регіонів України через служби кур’єрських доставок, а також розповсюджувались через роздрібну торгівельну мережу.

Зазначається, що вилучено понад 30 000 пачок тютюнових виробів без марок на суму 1,3 млн грн, авто на якому транспортувалась продукція, та гроші в розмірі 81 855 грн. 

Нагадаємо: протягом січня-березня 2021 року співробітники Державної фіскальної служби вилучили з незаконного обігу тютюнових виробів на суму 226,6 млн грн, фізичний обсяг вилученої продукції становить 36 400 тонн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло