ОНОВЛЕНО: Суд визнав кондитерську компанію «АВК» банкрутом

ОНОВЛЕНО: Суд визнав кондитерську компанію «АВК» банкрутом

Відкрили ліквідаційну процедуру через борги підприємства

ОНОВЛЕНО: Суд визнав кондитерську компанію 	«АВК» банкрутом
Фото: pixabay.com

Госпсуд Донецької області восьмого липня визнав ПрАТ «АВК» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру через борги підприємства. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову суду.

Зазначається, що «АВК» має низьку забезпеченість власними засобами, що знижує ймовірність неплатоспроможного підприємства використати позасудові заходи відновлення платоспроможності. Також компанія має від’ємний результат показника поточної платоспроможності.

Суд констатував, що «має місце факт перевищення розміру пасиву боржника над його активами, недостатність наявного у боржника майна для задоволення вимог кредиторів».

«АВК» має низку боргів. Минулоріч Верховний Суд вніс зміни в реєстр вимог кредиторів компанії. Так, «Всеукраїнському банку розвитку» компанія винна 291,3 млн грн, «Райффайзен Банку» – 356,7 млн грн, «Промінвестбанку» – 1,34 млрд грн, «Сбербанку» – 1,2 млрд грн.

Крім того, АВК має низку кредитів, виданих під заставку: «Всеукраїнському банку розвитку» – 199,5 млн грн, «Райффайзен Банку» – 42,5 млн грн, «Промінвестбанку» – 489,3 млн грн, «Сбербанку» – 442,3 млн грн.

Доповнено: пресслужба компанії «АВК» заявила, що АВК – це холдинг, у складі якого знаходиться низка підприємств зі співзвучними назвами, зокрема і ПрАТ «АВК».

«ПрАТ АВК визнали банкрутом не через неефективне ведення господарської діяльності, а передусім через агресію Росії проти України, водночас основні активи ПрАТ «АВК» знаходяться на непідконтрольній Україні території», – повідомили у пресслужбі.

Бенефіціари холдингу наразі проводять перемовини з банками щодо врегулювання заборгованості та введення процедури санації підприємства. Решта підприємств холдингу «АВК» продовжують працювати в штатному режимі на території України.

Раніше повідомлялося, що Госпсуд Донецької 24 грудня області в межах справи про банкрутство ПрАТ «АВК» включив вимоги банків у реєстр вимог кредиторів

Госпсуд Донецької області 13 грудня частково задовольнив позов «Промінвестбанку» до ПрАТ «Кондитерська фабрика «А.В.К.» (Дніпро) і звернув стягнення, зокрема на фабрику у Дніпрі, в рахунок погашення заборгованості ПрАТ «АВК» (Маріуполь) за договором про відкриття кредитної лінії у 2011 році у розмірі 1,37 млрд грн.

20 червня кондитерську фабрику «АВК» в окупованому Донецьку відсудив «Сбербанк».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло