Суд визнав вимоги банків до «АВК»

Суд визнав вимоги банків до «АВК»

Провадження в справі про банкрутство «АВК» було відкрите в 2016 році

Суд визнав вимоги банків до 	«АВК»
Фото: Facebook/АВК

Госпсуд Донецької 24 грудня області в межах справи про банкрутство ПрАТ «АВК»  включив вимоги банків у реєстр вимог кредиторів. Про це повідомляє Finbalance.

А саме вимоги: Всеукраїнського банку розвитку – 439,2 млн грн, Райффайзен Банк Аваль, Промінвестбанку – 1,34 млрд грн, Сбербанку – 1,4 млрд грн.

Крім того, суд визнав окремо вимоги кредиторів, які забезпечені заставою (іпотекою) майна боржника, в тому числі вимоги Всеукраїнського банку розвитку (199,7 млн грн), Райффайзен Банк Аваль» (42,5 млн грн), Промінвестбанку (489,3 млн грн) та Сбербанку (442,3 млн грн).

Провадження в справі про банкрутство «АВК» було відкрите в 2016 році.

Нагадаємо: Госпсуд Донецької області 13 грудня частково задовольнив позов Промінвестбанку до ПрАТ «Кондитерська фабрика «А.В.К.» (Дніпро) і звернув стягнення, зокрема на фабрику у Дніпрі, в рахунок погашення заборгованості ПрАТ «АВК» (Маріуполь) за договором про відкриття кредитної лінії у 2011 році у розмірі 1,37 млрд грн.

Як повідомляв Mind, у грудні 2018 року ще одна «дочка» російського держбанку – Промінвестбанк – відсудила в групи «АВК» кондитерську фабрику в Дніпрі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло