Більше ніяких «пані та панове»: Lufthansa тепер звертатиметься до пасажирів гендерно-нейтрально

Більше ніяких «пані та панове»: Lufthansa тепер звертатиметься до пасажирів гендерно-нейтрально

Компанія цими змінами реагує на «дискусію, яка розгортається в суспільстві»

Більше ніяких «пані та панове»: Lufthansa тепер звертатиметься до пасажирів гендерно-нейтрально
фото Shutterstock

Авіакомпанії, що входять у Lufthansa Group, більше не будуть вітати пасажирів у салонах своїх літаків словами «Дорогі пані та панове!». Як наголошується в заяві компанії, на яку посилається «Коммерсант», вона прагне бути більш інклюзивною, тому до пасажирів в салонах літаків авіакомпаній Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss Air, Eurowings будуть звертатися так: «Дорогі гості!», «Доброго ранку/дня/вечора!» або просто «Ласкаво просимо!». Остаточний вибір буде за екіпажем літака.

Зміни набувають чинності сьогодні, 13 липня. Крім того, на сторінці для бронювання і купівлі квитків авіакомпаній Lufthansa Group з'явиться додатковий варіант: можна буде вказати не тільки чоловічу чи жіночу стать пасажира.

А довідкові служби авіакомпаній будуть уникати використання слів, що вказують на конкретну стать.

Компанія підкреслює, що прагне «цінувати всіх гостей у себе на борту» і цими змінами реагує на «дискусію, яка розгортається в суспільстві».

Тим часом Lufthansa – не перша авіакомпанія, яка відмовляється від звернення «пані та панове» на користь більш інклюзивної лексики. Так, ще в жовтні 2019 року Air Canada стала вітати пасажирів словами «Всім доброго дня/ранку/вечора!».

У жовтні 2020 року тенденцію підтримала Japan Airlines, запровадивши звернення до пасажирів «Доброго дня/ранку/вечора!».

Нагадаємо, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі обговорювалося питання, чому компанії, очолювані жінками, отримують менше фінансування, ніж ті, в яких на чолі чоловіки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло