Японська Hitachi завершила угоду з купівлі GlobalLogic
Після придбання GlobalLogic буде активно залучатися в усі п’ять ключових сфер бізнесу Hitachi

Японська компанія Hitachi Ltd. оголосила про завершення покупки американського постачальника послуг для розробки програмного забезпечення GlobalLogic відповідно до угоди, підписаної 31 березня 2021 року. Про це повідомляється на сайті GlobalLogic.
«Приєднання до Hitachi Group створює унікальну можливість об’єднати потенціал операційних технологій (ОТ), інформаційних технологій (IT) з IoT/цифровою інженерією. Ми раді об’єднати наші зусилля з Hitachi та прагнемо за допомогою талантів і досвіду в галузі й цифрових технологіях створювати інновації для клієнтів і більшу цінність для суспільства», – коментує Шашанк Самант, президент і генеральний директор компанії GlobalLogic.
Компанія GlobalLogic об’єднує понад 21 000 професіоналів у центрах розробки програмних продуктів і дизайнерських студіях по всьому світу, зокрема в Україні.
Очікується, що після придбання GlobalLogic буде активно залучатися в усі п’ять ключових сфер бізнесу Hitachi – ІТ, енергетика, промисловість, мобільність та «Розумне Життя» (Smart Life) – та бізнес автомобільних систем (Hitachi Astemo), що створить значну цінність для широкого ряду продуктів завдяки передовим цифровим технологіям і розробці нових рішень для платформи Lumada.
«Шляхом глобальної співпраці з клієнтами по всьому світу та використання можливостей Lumada, Hitachi та GlobalLogic працюватимуть над вирішенням проблем, з якими стикаються суспільство та клієнти. Ми маємо на меті покращити якість життя людей у трьох ключових сферах: навколишнє середовище, стійкість і безпека», – коментує Тошіакі Хігасіхара, президент та генеральний директор компанії Hitachi Ltd.
Нагадаємо, що про плани Hitachi купити розробника програмного забезпечення і великого IT-аутсорсера GlobalLogic за $9,6 млрд повідомлялося в кінці березня цього року.
Раніше віцепрезидент зі стратегії GlobalLogic Андрій Яворський розповідав Mind про те, як отримати замовлення від глобальних корпорацій з капіталізацією у $10 млрд і чому медичне ІТ – високоризикова сфера.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].