Прибуток UBS підскочив на 63% за квартал

Прибуток UBS підскочив на 63% за квартал

Чистий прибуток за ІІ квартал склав $2,01 млрд, аналітики очікували $1,34 млрд

Прибуток UBS підскочив на 63% за квартал
фото www.flickr.com/photos/beccyw/3392225967

Швейцарський банк UBS вівторок прозвітував про 63% -е зростання чистого прибутку в ІІ кварталі.

Як повідомляє Reuters, чистий прибуток у звітному кварталі в $2,01 млрд у порівнянні з $1,23 млрд в тому ж кварталі роком раніше, набагато перевершив очікуваних аналітиками $1,34 млрд.

«Наше зростання в ІІ кварталі було підкріплене відносинами, які ми побудували і зміцнили протягом усієї пандемії, – вказав у своїй заяві генеральний директор Ральф Хамерс, додавши, що всі бізнес-підрозділи і регіони зробили свій внесок в зростання.

Хамерс, який обіймає керівну посаду з листопада, націлився на діджиталізацію, щоб допомогти залучити більше бізнесу з нижніх ешелонів заможних людей світу.

UBS намагається поліпшити свої цифрові послуги, щоб охопити більше клієнтів за межами своєї базової клієнтської бази надбагатих. Агентство Reuters повідомило в червні, що після запуску в травні 2020 року нова онлайн-платформа може виручити $30 млрд в наступному році.

У вівторок UBS повідомив про залучення нових клієнтів на суму $25 млрд. У поєднанні з сильними ринками це допомогло збільшити обсяг інвестицій в глобальний бізнес з управління активами на 4% до $3,2 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті