YouTube видалив 15 роликів президента Бразилії через дезінформацію про коронавірус

YouTube видалив 15 роликів президента Бразилії через дезінформацію про коронавірус

Він стверджує, що висока кількість заражених людей забезпечить імунітет для населення країни

YouTube видалив 15 роликів президента Бразилії через дезінформацію про коронавірус
фото DR

Відеохостинг YouTube повідомив про видалення 15 відео на каналі президента Бразилії Жаіра Болсонару за порушення правил платформи, оскільки в них міститься неправдива інформація про пандемію коронавірусу. Про це повідомляє агентство Reutersз посиланням на YouTube.

У заяві відеохостингу зазначається, що рішення про видалення було прийнято «після ретельної перевірки».

«Наші правила не допускають розміщення контенту, в якому є твердження про те, що гідроксихлорохін (протималярійний препарат – ред.) і/або івермектин (протипаразитарний препарат – ред.) ефективні в лікуванні або профілактиці COVID-19, або про те, що від цього захворювання є лікування, або що маски не працюють в запобіганні поширенню вірусу», – йдеться в заяві YouTube.

На каналі президента Болсонару регулярно розміщуються відео його виступів, звернень до громадян, зустрічей з офіційними особами і чиновниками. У них глава Бразилії неодноразово висловлював сумніви в серйозності пандемії, в необхідності дотримуватися соціальної дистанції. Також він також хвалив різні нетрадиційні та недоведені методи лікування.

Минулого року рішення про видалення ряду публікацій Болсонару прийняли Twitter і Facebook. У тих відео президент Бразилії обурювався необхідністю дотримання соціальної дистанції в період пандемії і стверджував, що висока кількість заражених людей забезпечить імунітет для населення країни.

Нагадаємо, сенат Бразилії розслідує діїпрезидента Болсонару та тлі загострення епідемії COVID в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті