Автовокзал у Києві відкрили після реконструкції за 120 млн грн

Автовокзал у Києві відкрили після реконструкції за 120 млн грн

Модернізація вокзалу обійшлася в 100 млн грн, ще 20 млн грн інвестували в розробку IT-рішень

Автовокзал у Києві відкрили після реконструкції за 120 млн грн
Фото: facebook.com/ukrpas.ua/posts

Київський центральний автовокзал, який було приватизовано у березні 2020 року, офіційно відкрили. У проєкт інвестували близько 120 млн грн. Про це повідомляє компанія «Укрпас».

«У модернізацію Центрального автовокзалу вклали 100 млн грн. Ще 20 млн грн інвестували в розробку IT-рішень, зокрема – омніканального сервісу з продажу квитків та автостанційного рішення, яке включає автоматизацію процесів, диспетчеризацію, інтегровану базу даних рейсів, обмін даними з перевізниками та іншими автостанціями, продажі квитків» – зауважив директор компанії «Укрпас» Максим Скляренко. 

У компанії зазначили, що на автовокзалі збільшили кількість платформ з 12 до 30, створили зали очікування, каси з квитками на рейси офіційних та перевірених перевізників, фудкорти, інфраструктуру для маломобільних груп населення, кімнату матері та дитини, вбиральні та готель на 34 номери.

«Крім того, ми запустили онлайн-маркетплейс, де можна придбати квитки з будь-яких автостанцій та напряму від перевізників по всій Україні та Європі. У розвиток IT-складової в найближчий рік інвестори планують вкласти ще 70 млн грн», – додали у компанії.

Раніше повідомлялося, що у березні 2020 року Фонд  державного майна продав за 230 млн грн 99,9% акцій компанії «Київпассервіс», у власності якої перебували Центральний автовокзал Києва, 5 автостанцій у столиці і 18 у Київській області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті