Німеччина оштрафувала Porsche на 40 млн євро

Німеччина оштрафувала Porsche на 40 млн євро

Автовиробника покарали за порушення податкових зобов’язань

Німеччина оштрафувала Porsche на 40 млн євро
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/51174115392

Прокуратура ФРН оштрафувала німецький бренд розкішних автомобілів Porsche на 40 млн євро за порушення своїх податкових зобов’язань. Як повідомляє Automotive News Europe, автовиробника зобов’язали виплатити цю суму в федеральну землю Баден-Вюртемберг, де знаходиться її штаб-квартира.

Справа пов'язана з податковими деклараціями, поданими в період з 2009 по 2016 рік.

Це черговий штраф для компанії з групи найбільшого європейського автовиробника Volkswagen.

Раніше в цьому місяці голландський суд ухвалив, що всі власники автомобілів, вироблених Volkswagen і оснащених програмним забезпеченням, призначеним для введення в оману тестів на викиди дизельних двигунів, мають право на компенсацію від виробника.

Як повідомлялось, на початку липня Європейська комісія оштрафувала VW і BMW на 875 млн євро за секретний картель з Daimler за технологіями очищення димових газів від оксидів азоту.

На додачу, концерну VW, можливо, доведеться заплатити понад 100 млн євро через невиконання цільових показників викидів вуглекислого газу в Європейському союзі (ЄС) на 2020 рік. Група обмежила викиди від свого автопарку приблизно на 20% до 99,8 грама на кілометр, але все ще відстає від європейських планів на 5 г/км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті