Біткойн злетів до $39 000 завдяки Amazon

Біткойн злетів до $39 000 завдяки Amazon

До ралі біткойну доклав руку також і Маск

Біткойн злетів до $39 000 завдяки Amazon
фото pixabay.com

Біткойн досягнув показника у майже $40 000 вперше з середини червня.

За даними CoinMarketCap, вартість криптовалюти за добу виросла на понад 11% до $38 319. Дещо раніше його ціна піднімалась до $39 544,найвищого рівня з 16 червня.

Ралі біткойну потягнуло за собою й ціни на інші криптовалюта, при цьому ефіріум виріс на 5,9% і перевищив $2299. Весь ринок криптовалют додав в ціні понад $114 млрд за останні 24 години.

Як повідомляє CNBC, ралі відбулося після того, як біткойн нещодавно впав нижче $30 000 після глобального розпродажу акцій. Тоді це викликало побоювання, що він може ще більше впасти.

Зростанню ціни посприяли чутки про те, що Amazon запланував почати приймати платежі в біткойнах до кінця цього року, а до кінця 2022 року випустити власний токен. Окрім того, компанія опублікувала оголошення, в якому запрошує на роботу експерта по цифровій валюті і блокчейну

Нагадаємо: минулого тижня очільник Tesla Ілон Маск оголосив, що його компанія, ймовірно, знову почне приймати біткойни для оплати, оскільки велика частина майнерів переходить на відновлювані джерела енергії. У травні Tesla призупинила покупку автомобілів з використанням криптовалюти через занепокоєння щодо нанесення школи навколишньому середовищу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті