Англія скасовує карантин для вакцинованих відвідувачів з ЄС і США

Англія скасовує карантин для вакцинованих відвідувачів з ЄС і США

Очікується, що цей крок буде сприяти розвитку британської туристичної індустрії.

Англія скасовує карантин для вакцинованих відвідувачів з ЄС і США
фото www.flickr.com/photos/jonno101/3861317161/

З наступного тижня Англія дозволить повністю вакцинованим відвідувачам з Європейського Союзу і США в'їжджати в країну без необхідності карантину. Це, як пише Reuters, є величезним і довгоочікуваним стимулом для авіа і туристичних компаній.

З 2 серпня мандрівники, повністю імунізовані вакцинами, схваленими в США і ЄС, більше не будуть проходити обов'язковий карантин. Скасування тієї ж вимоги для повністю вакцинованих британців, які повертаються з країн із середнім рівнем ризику в липні, дала сильний імпульс до відновлення поїздок.

Нове правило почне діяти в Англії, але, як очікується, незабаром після цього буде застосовано і до решти Великобританії.

Такі авіакомпанії, як British Airways і найбільший аеропорт Хітроу, які повідомили про загальні збитки під час пандемії на суму $4 млрд, висловили задоволення цим кроком, але заявили, що необхідно зробити більше для відновлення галузі після падіння попиту.

Між тим відвідувачам як і раніше необхідно ти тест на COVID-19 перед від'їздом і незабаром після прибуття в Англію.

Нагадаємо: Білий дім заявив, що Сполучені Штати не зніматимуть жодні обмеження на поїздки «на даному етапі» через побоювання щодо висококонтагіозного дельта-варіанту COVID-19 і зростаючого числа випадків коронавірусу в США. Це означає, що раніше впроваджені обмеження на поїздки, які не дозволяли більшості населення світу в'їжджати до Сполучених Штатів з 2020 року, не будуть скасовані в короткостроковій перспективі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті