Кабмін переніс запровадження 5G на наступний рік

Кабмін переніс запровадження 5G на наступний рік

Відсутнє фінансування на проведення науково-дослідних робіт

Кабмін переніс запровадження 5G на наступний рік
Фото: kmu.gov.ua

Кабмін переніс тендер на видачу ліцензій з користування радіочастотами 5G зв'язку з жовтня 2021 року на лютий 2022 року через відсутність фінансування на проведення науково-дослідних робіт. Відповідне розпорядження уряд ухвалив на засіданні, передає «Укрінформ».

Крім цього, уряд змінив дату надання прав переможцям тендеру на користування частотами у діапазонах 700 МГц та 3400-3800 МГц з грудня 2021 на квітень 2022.

Зазначається, що відтермінування запуску 5G зумовлене відсутністю фінансування на проведення науково-дослідних робіт з визначення вартості радіочастотного ресурсу, яке мала провести Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) у червні 2021 року. Пункт про проведення такого дослідження виключено зі зміненого плану заходів.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів мав намір затвердити план заходів щодо впровадження в Україні системи мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G), що передбачає оголошення тендера на видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом (РЧР) з використанням 5G в жовтні 2021 року.

Створення тестових зон для 5G в UNIT.CITY фінансуватиметься операторами та вендорами. Тестувати на майданчику планують роботу різноманітних пристроїв.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло