Український фонд стартапів профінансував проєктів на $5 млн

Український фонд стартапів профінансував проєктів на $5 млн

Фонд профінансував з першого грудня 2019 року близько 200 стартапів

Український фонд стартапів профінансував проєктів на $5 млн
Фото: pixabay.com

Український фонд стартапів з першого грудня 2019 року профінансував близько 2 000 стартапів на суму $5 млн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів з посиланням на слова заступника міністра Олександра Кави.

Зазначається, що за цей час Фонд отримав понад 3 000 заявок. Серед переможців грантової програми першість мають стартапи з індустрії агротехнологій, AI (штучного інтелекту) та охорони здоров'я.

«Окрім того, Фонд заохочує команди стартаперів подавати проєкти з розвитку електронного урядування (eGovernment), промисловості, інфраструктури та інших напрямків, які, безумовно, роблять значний вклад в розвиток інноваційної стартап-екосистеми, економіки та держави в цілому», – додав Кава.

Нагадаємо: Український фонд стартапів оголосив відбір стартапів для поїздки на CES у Лос-Анджелесі. Переможці зможуть представити свій продукт у рамках українського павільйону стартапів у виставковому залі CES Eureka Park.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло