ПриватБанк не підтримує заяви щодо можливого скорочення програми «5-7-9»

ПриватБанк не підтримує заяви щодо можливого скорочення програми «5-7-9»

Кожен четвертий кредит за цією програмою видається ПриватБанком

ПриватБанк не підтримує заяви щодо можливого скорочення програми «5-7-9»
Фото: УНІАН

ПриватБанк не підтримує заяву Форуму провідних міжнародних фінансових установ, членами якого є 12 міжнародних банків, що працюють в Україні, щодо можливого скорочення програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомляється на сайті банку.

«Програма пільгового кредитування стала першою за всю історію незалежної України суттєвою та реальною допомогою розвитку підприємництва з боку держави, й ми як банк, клієнти якого отримують кожний четвертий такий кредит, активно виступаємо за продовження та розширення програми «5-7-9», – заявив кервник дирекцї по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку Євген Заіграєв.

Заіграєв підкреслив, що боротьба на банківському ринку повинна вестися методами, які не заважають розвитку бізнесу та економіки.

Нагадаємо, Форум провідних міжнародних фінансових установ, членами якого є 12 міжнародних банків, які працюють в Україні, надіслав лист до Національного банку та Міністерства фінансів з проханням «обмежити реалізацію програми «Доступні кредити 5-7-9%»

У листі голова правління «Райффайзен Банку» Олександр Писарук від імені всіх членів Форуму заявив, що зараз бюджетні кошти витрачаються переважно не на підтримку бізнесу, постраждалого від карантину, як і не на фінансування інвестиційних проєктів чи створення нових робочих місць, а на поповнення оборотних коштів платоспроможного бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті