Ціна Bitcoin стрімко зросла - до більш ніж $51 000

Ціна Bitcoin стрімко зросла - до більш ніж $51 000

собівартість Bitcoin за останній тиждень зросла на 5,4% та на 26,3% за останній місяць

Ціна Bitcoin стрімко зросла - до більш ніж $51 000
фото: Ozan Kose/AFP

Найпопулярніша криптовалюта у світі Bitcoin зросла до $51 788 у понеділок вранці, 6 вересня. За останній тиждень собівартість Bitcoin зросла на 5,4% та на 26,3% за останній місяць. Про це повідомляє News.com.au.

Зазначається, що рекорд собівартості Bitcoin був встановлений 13 квітня цього року на рівні у $63 314.

За даними експертів, однією з причин останнього зростання біткоїна є його визнання Сальвадором. Починаючи з вівторка, 7 вересня, у Сальвадорі, вперше у світі Bitcoin стане законним платіжним засобом. Це означає, що ритейлери не зможуть відмовити покупцю, якщо він забажає розплатитися за товар/послугу в біткоїнах.

Нагадаємо: 9 червня біткойн став офіційною валютою Сальвадора нарівні з доларом США. Уряд країни протягом 90 днів мав створити інфраструктуру під платежі в криптовалюті та зробити на базі Банку криптогаманець, на якому будуть зберігатися $150 млн токенами. Це дозволить швидко обмінювати криптовалюту на долари.

Президент Найіб Букела повідомляв, що визнання біткойна офіційним платіжним засобом спростить для громадян країни, що працюють за кордоном, відправку грошей на батьківщину. Ці кошти складають близько 20% ВВП Сальвадора.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті