«Енергоатом» мотивує жінок до самореалізації в атомній галузі
Днями на Рівненській АЕС відбувся тренінг у рамках програми «Професійний розвиток жінок в атомній енергетиці»

В рамках реалізації політики корпоративної соціальної відповідальності НАЕК «Енергоатом» та громадська організація WiN Ukraine продовжують програму «Професійний розвиток жінок в атомній енергетиці», що охоплює всі атомні станції України. Про це повідомляється на сайті компанії.
Першого вересня майданчиком для тренінгів і мотиваційних виступів стала Рівненська АЕС. Головний акцент заходу – на інтерактивних лекціях про особливості лідерства в сучасному світі й роль жінок у його розвитку, а також практична частина від головного тренера семінару-форуму.
У заході також взяли участь керівництво Рівненської АЕС, профспілки та представники партнера заходу – Шведського органу з радіаційної безпеки (Swedish Radiation Safety Authority). Учасниці семінару мали змогу прослухати виступи провідних спікерів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), Атомпрофспілки, експертів і амбасадорів WІN Ukraine.
За словами директорки з регіонального розвитку та співробітництва WIN Ukraine Наталії Клос, кожна станція унікальна у своєму сенсі, як і їх працівниці, тому учасниць семінару турбують питання не менш особливі, ніж вони самі.
«Яскравий цьому приклад: питання щодо самореалізації без вікових обмежень – за власною готовністю «зрушувати гори». Дуже приємно чути надихаючі історії від жінок Рівненської АЕС, які змогли реалізуватися в обраній для себе сфері, й водночас відчувати підтримку з боку керівництва станції. Це – гарна мотивація професійного зростання, а також помітний маркер розвитку галузі», – підкреслила Клос.
Генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин зазначив, що питання професійного розвитку жінок актуальне в усьому світі, і цим переймаються не лише керівники компаній атомної енергетики.
«Щодо Рівненської АЕС, то для нас головне – це бажання працювати, будувати кар’єру, розвиватися. На першому плані – знання та якість роботи. Ми ніколи не розділяли й, певен, не будемо ділити наш колектив за гендерною ознакою. Передусім ми зважаємо на професіоналізм», – зауважив Павлишин.
Начальниця відділу роботи з громадськістю Департаменту з комунікацій НАЕК «Енергоатом» Рената Яресько наголосила, що гендерний баланс – це фундамент підвищення престижу професій в атомній енергетиці.
Учасницями заходу стали 40 активних представниць Рівненської АЕС. Наступний семінар-форум відбудеться 20 вересня в Енергодарі на майданчику Запорізької атомної електростанції.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].