«Енергоатом» мотивує жінок до самореалізації в атомній галузі

«Енергоатом» мотивує жінок до самореалізації в атомній галузі

Днями на Рівненській АЕС відбувся тренінг у рамках програми «Професійний розвиток жінок в атомній енергетиці»

Этот материал также доступен на русском языке
«Енергоатом» мотивує жінок до самореалізації в атомній галузі
фото: energoatom.com.ua

В рамках реалізації політики корпоративної соціальної відповідальності НАЕК «Енергоатом» та громадська організація WiN Ukraine продовжують програму «Професійний розвиток жінок в атомній енергетиці», що охоплює всі атомні станції України. Про це повідомляється на сайті компанії.

Першого вересня майданчиком для тренінгів і мотиваційних виступів стала Рівненська АЕС. Головний акцент заходу – на інтерактивних лекціях про особливості лідерства в сучасному світі й роль жінок у його розвитку, а також практична частина від головного тренера семінару-форуму.

У заході також взяли участь керівництво Рівненської АЕС, профспілки та представники партнера заходу – Шведського органу з радіаційної безпеки (Swedish Radiation Safety Authority). Учасниці семінару мали змогу прослухати виступи провідних спікерів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), Атомпрофспілки, експертів і амбасадорів WІN Ukraine.

За словами директорки з регіонального розвитку та співробітництва WIN Ukraine Наталії Клос, кожна станція унікальна у своєму сенсі, як і їх працівниці, тому учасниць семінару турбують питання не менш особливі, ніж вони самі.
«Яскравий цьому приклад: питання щодо самореалізації без вікових обмежень – за власною готовністю «зрушувати гори». Дуже приємно чути надихаючі історії від жінок Рівненської АЕС, які змогли реалізуватися в обраній для себе сфері, й водночас відчувати підтримку з боку керівництва станції. Це – гарна мотивація професійного зростання, а також помітний маркер розвитку галузі», – підкреслила Клос.

Генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин зазначив, що питання професійного розвитку жінок актуальне в усьому світі, і цим переймаються не лише керівники компаній атомної енергетики.
«Щодо Рівненської АЕС, то для нас головне – це бажання працювати, будувати кар’єру, розвиватися. На першому плані – знання та якість роботи. Ми ніколи не розділяли й, певен, не будемо ділити наш колектив за гендерною ознакою. Передусім ми зважаємо на професіоналізм», – зауважив Павлишин.

Начальниця відділу роботи з громадськістю Департаменту з комунікацій НАЕК «Енергоатом» Рената Яресько наголосила, що гендерний баланс – це фундамент підвищення престижу професій в атомній енергетиці.

Учасницями заходу стали 40 активних представниць Рівненської АЕС. Наступний семінар-форум відбудеться 20 вересня в Енергодарі на майданчику Запорізької атомної електростанції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті