SoftServe та ГО «Навчай для України» разом розвиватимуть STEM-освіту в регіональних школах України

SoftServe та ГО «Навчай для України» разом розвиватимуть STEM-освіту в регіональних школах України

Залучення SoftServe передбачає підтримку стипендіями молодих викладачів математики та інформатики у регіональних навчальних закладах

Этот материал также доступен на русском языке
SoftServe та ГО «Навчай для України» разом розвиватимуть STEM-освіту в регіональних школах України
фото: Навчай для України

Громадська організація «Навчай для України» та українська ІТ-компанія SoftServe оголосили про партнерство. Сторони об’єднують зусилля у роботі над покращенням освітніх можливостей і професійних перспектив для дітей у маленьких населених пунктах України. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Метою партнерства є створення шкільного середовища, де кожна дитина має можливість розкрити власний потенціал за допомогою якісної освіти, попри свій соціально-економічний статус чи місце проживання. Зокрема, SoftServe підтримуватиме Покровську та Юр’ївську загальноосвітні школи І-ІІІ ступеня Дніпропетровської області, де разом навчається понад 500 дітей, і де вчителюватимуть учасники «Навчай для України».

«Ми в «Навчай для України» прагнемо створити рух лідерів, щоб спільними зусиллями працювати над вирішенням проблеми освітньої нерівності в Україні. Завдяки підтримці таких партнерів-однодумців, як SoftServe, у нас є можливість залучати талановиту проактивну молодь до вчителювання у малих громадах, щоб підвищувати успішність дітей, стимулювати соціальну мобільність та розвивати лідерів як в освіті, так і в інших сферах суспільного життя» – заявила очільниця програми Оксана Матіяш.

Залучення SoftServe передбачає підтримку стипендіями молодих викладачів математики та інформатики у цих школах. Окрім фінансової допомоги, SoftServe спільно з «Навчай для України» працюватиме над підвищенням комп’ютеризації шкіл у маленьких населених пунктах України і розвитком цифрових навичок та компетенцій у вчителів та дітей. Також передбачається активна волонтерська участь представників SoftServe у проєктах та ініціативах «Навчай для України».

«SoftServe системно працює у напрямку покращення технологічної освіти – як через власний корпоративний університет, так і на рівні партнерства та спільних програм з зовнішніми університетами та іншими навчальними установами. Ми раді долучитися до вирішення освітніх викликів, які є на рівні шкільної освіти, зокрема підтримати проєкт «Навчай для України». Своїм пріоритетом бачимо фокус на якості викладання STEM-дисциплін, англійської мови та здійсненні пофорієнтації школярів», – – наголосила Галина Даців, віцепрезидентка з питань навчання та розвитку персоналу компанії SoftServe.

Раніше повідомлялося, що SoftServe інвестує понад $100 млн у будівництво офісного кампуса у Львові на місці колонії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло