ФГВФО виставить на продаж складський комплекс для зберігання нафтопродуктів на Дніпропетровщині

ФГВФО виставить на продаж складський комплекс для зберігання нафтопродуктів на Дніпропетровщині

Також до лоту ввійдуть права вимоги за кредитними договорами, укладеними з юрособою, та дебіторська заборгованість «Місто Банку»

ФГВФО виставить на продаж складський комплекс для зберігання нафтопродуктів на Дніпропетровщині
Фото: depositphotos.com

Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) виставить на повторний продаж активи АТ «Місто Банк», який ліквідується. Зокрема, йдеться про права вимоги за кредитними договорами, укладеними з юрособою, дебіторська заборгованість та нерухомість. Початкова ціна лоту – 88 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

Нерухомість, яка входить до складу лоту, – це складський логістичний комплекс з приймання, зберігання та відвантаження світлих нафтопродуктів, розташований неподалік від міста Дніпра. Він має резервуарний парк загальною місткістю 6 400 куб. м та розрахований на зберігання всіх марок бензинів і дизельного палива. Розрахунковий проєктний вантажообіг – 80 000 т на рік.

«Перевагами об’єкту є вдале розташування і зручні під’їзні шляхи. Він знаходиться на відстані 0,2 км від траси Дніпро-Київ та, 1,3 км від під'їзної залізничної колії до станції Балівка Придніпровської залізниці, а також має власну залізничну гілку. Комплекс введений в експлуатацію в листопаді 2011 року», – додають у ФГВФО.

Загальна заборгованість за договорами, включеними до складу лоту (а також і дебіторська заборгованість), становить 43,4 млн грн. У забезпечення виконання зобов'язань передано, зокрема, рухоме майно: виробниче (технологічне) обладнання для зберігання нафтопродуктів.

Торги відбудуться 4 жовтня в системі Prozorro.Продажі за голландською моделлю аукціону. Участь у них можуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників та поручителів за кредитами.

Нагадаємо: Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації двох недобудованих будівель в Одесі. Стартова ціна становить 10,5 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті