Кількість сходів з рейок рухомого складу у 2021 році вже сягнула 19 випадків – «Укрзалізниця»

Кількість сходів з рейок рухомого складу у 2021 році вже сягнула 19 випадків – «Укрзалізниця»

Національний перевізник занурився у найбільшу за всі роки свого існування кризу

Кількість сходів з рейок рухомого складу у 2021 році вже сягнула 19 випадків – «Укрзалізниця»
фото: Shutterstock

«Укрзалізниця» занурилися у найбільшу за всі роки свого існування кризу через незадовільний стан інфраструктури. Про це повідомляється на сайті національного перевізника у вівторок.

«Укрзалізниця» зараз перебуває в найбільшій за всі роки свого існування кризі. Річний план закупівель, який виконаний тільки на 34,2%, корупція, неефективний менеджмент і затягування реалізації критичних для держави рішень – у результаті майже вся залізнична інфраструктура зараз у критичному стані», – визнав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Згідно з повідомленням, обговорення ситуації відбулося під час засідання Антикризового штабу 17 вересня: наступне засідання відбудеться через місяць.

«Із запланованих 400 км відремонтовано лише 169 км колій. Наразі з 27 тисяч км колій 9,8 тис км експлуатується з протермінованими ремонтами, ще на 1030 км колій діють обмеження швидкості від 15 до 60 км/год. З початку року сталося 19 сходів рухомого складу через незадовільний стан інфраструктури. Причина – не закуплені матеріали для ремонту колій», – цитується у повідомленні в.о. голови правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.

Серед першочергових рішень штабу було визначено утворення робочої групи для напрацювання пропозицій щодо змін до законодавчих актів для вдосконалення процесу закупівель.

Як повідомлялося, за даними мінфіну «Укрзалізниця» буде збитковою за будь-якого розвитку економіки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло