Фонд Джеффа Безоса виділить $1 млрд на охорону природи в 2021 році

Фонд Джеффа Безоса виділить $1 млрд на охорону природи в 2021 році

Earth Fund також планує виділяти по $1 млрд протягом наступних 10 років

Фонд Джеффа Безоса виділить $1 млрд на охорону природи в 2021 році
фото DR

Екологічний фонд Джеффа Безоса Earth Fund виділить в цьому році $1 млрд на діяльність, пов’язану з охороною природи, йдеться в повідомленні фонду, на яке посилається Інтерфакс.

Ці кошти стануть частиною обіцянки Джеффа Безоса виділити $10 млрд до 2030 року на боротьбу зі змінами клімату і зіграють ключову роль в досягненні мети «30х30», йдеться в прес-релізі. Мета 30х30 – запобігти вимиранню видів тварин і рослин на 30% територій суші і моря до 2030 року.

Earth Fund також планує виділяти по $1 млрд протягом наступних 10 років на відновлення ландшафту та покращення продовольчої системи. Кошти переважно будуть призначені для таких регіонів, як басейн річки Конго в Африці, північні Анди в Латинській Америці і тропічна зона Тихого океану.

«Стан природи сьогодні гірший, ніж 500 років тому, коли ліси були незаймані, річки чисті, а доіндустріальне повітря свіже. Ми можемо і повинні боротися з цією аномалією. Об'єднавши зусилля, ми зможемо користуватися перевагами сучасного життя і зберегти навколишнє середовище», – прокоментував рішення Безос.

Фонд Earth Fund, створений Безосом у 2020 році, вже виділив 16 грантів на загальну суму $791 млн таким природоохоронним організаціям, як The Nature Conservancy, Natural Resources Defense Council, Environmental Defense Fund, World Resources Institute і World Wildlife Fund.

На початку вересня Earth Fund також прийняв рішення про направлення додаткових $230,7 млн 10 некомерційним організаціям, які займаються кліматичними проблемами.

Нагадаємо, Amazon оголосилапро пріоритет для товарів, які більш екологічні за інші.

Як повідомлялося, нещодавно Джефф Безос злітав у космос і повернувся звідти з підвищеним бажанням покращувати екологічну ситуацію: він заявив, що всю важку промисловість треба перемістити на орбіту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті