Держбюджет отримав 1,4 млрд грн за 100 днів дії закону про пільгове розмитнення «євроблях»

Держбюджет отримав 1,4 млрд грн за 100 днів дії закону про пільгове розмитнення «євроблях»

Держмитниця оформила вже майже 40 000 авто «на єврономерах»

Держбюджет отримав 1,4 млрд грн за 100 днів дії закону про пільгове розмитнення 	«євроблях»
Фото: pexels.com

За 100 днів дії законів щодо спрощеного митного оформлення та оподаткування авто «на єврономерах» оформлено майже 40 000 таких машин. До бюджету за цей період вже надійшло близько 1,4 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба Держмитниці.

Зазначається, що з липня 2021 року, початку роботи Держмитслужби у форматі єдиної юрособи, станом на 22 вересня лідерами за кількістю авто стали:

  • Закарпатська митниця – 7 659 авто;
  • Київська митниця – 4 163 авто;
  • Одеська митниця – 4 093 авто;
  • Чернівецька митниця – 3 218 авто;
  • Івано-Франківська митниця – 2 361 авто.

У пресслужбі Держмитниці нагадали, що скористатися спрощенням можна до 10 листопада цього року, а до 8 лютого 2022 року – учасникам бойових дій які перебувають безпосередньо на території Операції Об'єднаних сил (ООС) більш як 90 днів з дня набуття чинності законами, тобто 15 травня 2021 року.

Раніше Верховна Рада ухвалила закон про пільгове розмитнення авто на єврономерах. З року випуску транспорту повинно пройти понад п'ять років.

Протягом першого дня дії закону про пільгове розмитнення Держмитниця оформила 60 авто на єврономерах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло