Сервіс автоматичної оцінки нерухомості заощадив українцям понад 30 млн грн

Сервіс автоматичної оцінки нерухомості заощадив українцям понад 30 млн грн

Довідка про оцінку нерухомості потрібна під час здійснення угод із купівлі-продажу нерухомості

Сервіс автоматичної оцінки нерухомості заощадив українцям понад 30 млн грн
Фото: pixabay.com

Завдяки сервісу автоматичної оцінки нерухомості українці зекономили більш як 30 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ у фейсбуці.

«Безкоштовна е-довідка про оцінку нерухомості потрібна під час посвідчення правочинів (здійснення угод) із купівлі-продажу нерухомості, обміну нерухомого майна або, у деяких випадках, успадкування. Але виключно в тих випадках, коли виникає податок на доходи фізичних осіб. І от саме коли є ПДФО, лише тоді необхідно пред’являти довідку», – зазначила заступниця голови Фонду державного майна України Юлія Бєлова.

Як повідомлялося, 29 червня Фонд державного майна України запустив сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості.

Онлайн-сервіс автоматичної оцінки об'єктів нерухомості ФДМ буде підлаштовуватися під нові дані. Голова ФДМУ
Сенниченко заявив, що якість сервісу зросте зі збільшенням обсягів інформації. Електронна довідка про оціночну вартість нерухомості діятиме 30 днів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло