Через санкції продажі смартфонів Huawei впадуть на $40 млрд – прогноз

Через санкції продажі смартфонів Huawei впадуть на $40 млрд – прогноз

Huawei знаходиться в пошуках нових джерел зростання бізнесу

Через санкції продажі смартфонів Huawei впадуть на $40 млрд – прогноз
фото DR

Продажі смартфонів Huawei в 2021 році скоротяться щонайменше на $30-40 млрд щодо 2020-го. Про це заявив голова ради директорів і фактичний керівник китайської компанії Ерік Сюй, пише DailyComm.

За його словами, Huawei «звикає до санкцій США», але інші напрямки бізнесу, зокрема, пов'язані з мережами 5G, не можуть компенсувати збитки на ринку смартфонів.

США додали Huawei в свій торговий чорний список у 2019 році, пославшись на міркування національної безпеки. Жорсткі заходи поступово відрізали компанію від глобального ланцюжка поставок, оскільки її постачальники тепер не можуть використовують будь-яку американську технологію.

У 2020 році компанія заробила на реалізації смартфонів близько $50 млрд. В 2021-му справи у Huawei йдуть помітно гірше: так, в січні-червні виручка китайського виробника телефонів, телекомунікаційного та ІТ-обладнання впала на рекордні 29,4% і склала $49,5 млрд. Виручка підрозділу споживчих продуктів за цей же час скоротилася на 47%, до $18,5 млрд.

Американські санкції особливо сильно вдарили по телефонному бізнесу Huawei, оскільки торгові обмеження позбавили компанію можливості використовувати ОС Android та інші ключові технології, створені партнерами з США. Згідно з розрахунками аналітиків Canalys, компанія Huawei, яка раніше навіть очолювала світовий ринок смартфонів, у другому кварталі 2021 вперше більш ніж за сім років вибула з п'ятірки основних китайських виробників цієї продукції.

Huawei знаходиться в пошуках нових джерел зростання бізнесу, на зразок 5G-технологій і інфраструктурних оновлень в аеропортах і шахтах на основі систем штучного інтелекту. За словами голови ради директорів Huawei, в найближчі кілька років виробник стане світовим лідером в сфері впровадження 5G.

Тим часом у США тривають дискусії, чи вводити санкції проти бренду Honor – «дочки» Huawei.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло