Халяльну переробку м'яса запустили на Рівненщині

Халяльну переробку м'яса запустили на Рівненщині

Турецькі інвестиції склали 71 млн грн

Халяльну переробку м'яса запустили на Рівненщині
Фото: pexels.com

Високотехнологічний забійний комплекс великої рогатої худоби розпочав роботу на Рівненщині. Про це повідомляється на сайті Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА).

«Сертифіковану продукцію маркування «Халяль», яка підтверджує відповідність мусульманським традиціям, відтепер виготовлятимуть у селі Великий Мидськ Костопільської територіальної громади Рівненщини. Адже тут став до ладу високотехнологічний забійний комплекс великої рогатої худоби», – зазначається у повідомлені.

Згідно з повідомленням, комплекс побудований за турецькі інвестиції в обсязі 71 млн грн.

У повідомленні зазначається, що для виготовлення халяльного м'яса потрібно здійснити забій особливим способом: окрема увага приділяється відсутності залишків крові у м'ясі.

Виробничі потужності новозбудованого комплексу – 10 тонн продукції за зміну: є сучасний цех обвалки, фасування, охолодження, турецька лінія вакуумування, а також сучасні холодильні камери.

Як повідомлялося, McDonald's має намір вивести на ринок України бургери з рослинного м'яса.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло