У семи областях України оголошено надзвичайну пожежну небезпеку
Причина у вкрай несприятливому поєднанні відносно високої температури повітря і сухої погоди

За даними Sinoptik.ua, в середу, 13 жовтня, у Київській, Луганській, Донецькій, Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській областях очікується четвертий рівень пожежонебезпеки – вкрай несприятливе поєднання відносно високої температури повітря і сухої погоди.
Удень у цих регіонах температура сягатиме 10–13°C, а в деяких районах навіть 18–21°C. Радимо утриматися від розведення багаття в лісі, біля сільськогосподарських угідь і споруд, випалювання сухої трави в садах, на лісових галявинах і полях. Через можливі сильні пориви вітру – до 7–12 м/с – існує високий ризик загоряння та швидкого поширення вогню.
Під час розведення багаття на присадибній ділянці краще не залишати джерело вогню без нагляду. З огляду на прогноз для цього дня під час відвідування лісу рекомендується відмовитися від паління і не користуватися сірниками.
Якщо раптом побачите загоряння, терміново телефонуйте «101»!
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].