«Укрзалізниця» пускатиме в поїзди лише щеплених пасажирів або з ПЛР-тестом

«Укрзалізниця» пускатиме в поїзди лише щеплених пасажирів або з ПЛР-тестом

Дітям до 18 років не потрібно мати документ про вакцинацію

«Укрзалізниця» пускатиме в поїзди лише щеплених пасажирів або з ПЛР-тестом
Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» виконає постанову Кабміну щодо зміни правил проїзду на час карантину і з 21 жовтня на міжрегіональні поїзди пускатимуть лише «ковід-безпечних» пасажирів. Про це на брифінгу сказав керівник пасажирського напрямку «УЗ» Олександр Перцовський.

Обмеження поширюються на далекі міжобласні пасажирські сполучення. 

«При посадці провідник перевірятиме окрім паспорта і квитка документ з того переліку, який зазначено в постанові Кабміну. Провідники перевірятимуть пасажирів на наявність сертифікатів про щеплення у паперовому, або електронному вигляді (для жовтої зони достатньо, якщо є відмітка про отримання однієї дози, якщо це червона зона, то потрібно мати повний курс вакцинації – дві дози)», – зауважив Перцовський.

Якщо сертифіката немає у пасажира, то достатньо мати підтвердження про проходження ПЛР-тесту, або експрес-антигентесту, який зроблений не пізніше як за 72 години до подорожі.

Дітям до 18 років не потрібно мати документ про вакцинацію, або тестування. Ті ж, хто має протипоказання до щеплення, може зробити ПЛР-тест, або експрес-тест.

Раніше МОЗ затвердив перелік професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов'язковою. Працівників, які не щепляться, відсторонять від роботи без збереження зарплати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті