Україна стає ключовим регіоном у розвитку гемблінгового ринку Східної Європи
Новини компаній

Україна стає ключовим регіоном у розвитку гемблінгового ринку Східної Європи

SBC вперше провели саміт в Україні

Этот материал также доступен на русском языке
Україна стає ключовим регіоном у розвитку гемблінгового ринку Східної Європи

13-14 жовтня у Києві відбудеться самміт SBC CIS, в якому беруть участь інвестори, українські та міжнародні оператори ігорного бізнесу, а також представники Верховної Ради та Державної регуляторної служби. Титульним партнером проведення SBC в Україні стала Parimatch.

Саміт SBC CIS став платформою для обговорення майбутнього розвитку ігорної індустрії лідерами регіональних ринків, національними державними органами та міжнародними партнерами. Одною із ключових тем самміту стала оцінка потенціалу України як геймінг хабу Східної Європи та країн СНГ, а також підвищений інтерес до регіону як з боку регіональних, так і міжнародних операторів та провайдерів азартних ігор.
Представники Parimatch відзначають, що проведення заходів такого масштабу в Києві підтверджує, що Україна буде новим значним гравцем на мапі індустрії азартних ігор Європи.

Символічним стало відкриття заходу переможцем Олімпіади у Токіо, першим заступником керівника Комітету Верховної Ради за діями молоді та спортом Жаном Беленюком, що підкреслило зв'язок гральної індустрії, спорту та держави.

Очільник Державної регуляторної служби України Олексій Кучер у своєму виступі заявив: «Держава точно на стороні бізнесу та всі правила, що приймаються, будуть простими, прозорими та зрозумілими. Кожна позитивна ціль, ініційована державою, особливо така як виведення ігорної індустрії з тіні, може «потонути» на стадії реалізації. Якщо ми не регламентуємо відносини між клієнтами, бізнесом та регулятором, то індустрія може знову піти в тінь. А ми не можемо цього допустити. В бізнесі зараз все добре, стане ще простіше, тому розвивайтеся».

Крім регуляторної тематики, взаємодії держави та ігорного бізнесу, на саміті обговорили вплив технологій в iGaming з демонстрацією останніх розробок в індустрії.

За словами со-СЕО Parimatch Tech Максима Ляшка, легалізація ринку відкрила багато можливостей для розвитку промисловості, залучення міжнародного капіталу та перспектив для українських розробників. «Легалізація беттингу та ігорної індустрії стимулює розвиток технологій, створює робочі місця в ІТ-індустрії та допомагає підвищити рівень експертів українських спеціалістів. Докази цього наочно демонструють експозиції на виставці. І це лише початок розкриття потенціалу України».

Невід'ємною частиною SBC Summit CIS стала тематика відповідальної гри. Розробка цього напрямку – необхідна частина становлення легального ринку та відповідність міжнародним стандартам індустрії. Менеджер Gambling Therapy Пол Дент зазначив, що його компанія дуже рада працювати в партнерстві з Parimatch, який першим в Україні розвиває напрямок відповідальної гри. «Через ігрову терапію – міжнародний онлайн-сервіс Гордона Муді, ми будемо надавати безкоштовну практичну та емоційну підтримку тем, хто бореться з ігровою залежністю. Це буде телефон довіри українською та російською мовами з доступом до досвідченого консультанта, доступний 24 години у сутки».

У свою чергу головний аналітик, керівник напрямку відповідальної гри у Parimatch Tech Ростислав Майкович підкреслив, що відповідальна гра та турбота про гравців в іграх для Parimatch – важлива частина розвитку бізнесу. «Ми вже використовуємо успішні практики європейських країн у сферах відповідальної гри. Проєкт Responsible Gambling Parimatch впроваджується у розробку, аналітику та спілкування з клієнтами. Наприклад, абсолютний чемпіон світу за боксу у суперважкій вазі та золотий призер Олімпійських ігор 2012 року Олександр Усик приєднався до бренду Parimatch у якості амбасадора відповідальної гри. Олександр допомагає нам донести цінності відповідальної гри для аудиторії в усьому світі», – прокоментував Ростислав Майкович.
SBC Summit CIS – ключова подія індустрії азартних ігор та беттингу у Європі. Вперше британські організатори обрали майданчиком для проведення Київ, оскільки український ринок привертає увагу найбільших гравців беттінг індустрії у Європі.

Київський саміт проходить за підтримки бренду Parimatch та Sports Media Holding.
Свою діяльністю Parimatch нерозривно пов’язує з розвитком та підтримкою спорту, в першу чергу для юнацтва з акцентом на розвиток інклюзивного спорту. Також Parimatch розвиває напрямок відповідальної гри, включаючи його на всіх рівнях свого бізнесу та комунікацій.

В команду чемпіонів-амбасадорів бренду Parimatch входять суперзірка ММА Конор МакГрегор, бійці UFC Петр Ян і сестри Шевченко; також раніш бренд представляв легендарний король боксерського рингу Майк Тайсон. Parimatch уклав партнерські угоди з футбольними клубами, такими Chelsea, Juventus, Leicester City, Everton, Aston Villa, Brighton та Southampton, а також працює з кількома спортивними федераціями. Компанія активно розвиває кіберспортивний напрямок та стала титульним спонсором провідної кіберспортивної організації Virtus.Pro.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло