Saudi Exim Bank відкрив «Укрексімбанку» ліміт на $25 млн

Saudi Exim Bank відкрив «Укрексімбанку» ліміт на $25 млн

Угоду уклали для подальшого фінансування зовнішньоекономічної діяльності клієнтів банку

Saudi Exim Bank відкрив 	«Укрексімбанку» ліміт на $25 млн
Фото: УНІАН

Державний «Укрексімбанк» уклав рамкову угоду із Saudi Exim Bank із загальним лімітом у $25 млн для подальшого фінансування зовнішньоекономічної діяльності клієнтів банку. Про це повідомляє пресслужба «Укрексіму».

Підписання відбулось 13 жовтня 2021 року під час щорічних зборів учасників Бернського Союзу в Будапешті. Зазначається, що ця угода є першою в історії «Укрексімбанку», укладеною з банками Саудівської Аравії – одного із найбільш важливих торговельних партнерів України в близькосхідному регіоні.

«Започаткування нашої співпраці з Saudi Exim Bank надасть імпульс для подальшого розвитку міжнародного співробітництва між Україною та Королівством Саудівська Аравія, сприятиме реалізації спільних проектів у різних сферах економіки та зміцненню торговельних зв’язків, які інтенсивно розвиваються впродовж останніх років», – заявив член правління «Укрексімбанку» Олександр Щур.

Нагадаємо: під час запису інтерв'ю із тогочасним головою правління «Укрексімбанку» Євгеном Мецгером на журналістів «Схем» скоїли напад.

Уранці 6 жовтня Мецгер склав повноваження голови правління «Укрексімбанку» на час розслідування після нападу на журналістів. Наглядова рада «Укрексімбанку» призначила Сергія Єрмакова тимчасовим головою правління.

7 жовтня Мецгеру вручили підозру.

Згодом «Схеми» оприлюднили розслідування, у якому йдеться про те, що «Укрексімбанк» видав кредит особі, яка має бізнес і сплачує податки в ОРДЛО. До того ж гроші видали під заставу проблемного активу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті