Банки видали малому та середньому бізнесу кредитів за держгарантіями на шість млрд грн

Банки видали малому та середньому бізнесу кредитів за держгарантіями на шість млрд грн

Найбільше позик видав ПриватБанк

Банки видали малому та середньому бізнесу кредитів за держгарантіями на шість млрд грн
Фото: pixabay.com

Банки видали 2 112 кредитів за держгарантіями на портфельній основі в рамках підтримки мікро, малого та середнього бізнесу. Станом на 1 жовтня загальна сума позик сягає 6,1 млрд грн. Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Зобов'язання за основним боргом, частково забезпеченого держгарантіями, становили 2,8 млрд грн, що складає близько 70% від загального ліміту гарантій, наданих торік (3,9 млрд грн).

Зазначається, що у вересні банки видали 91 кредит на 542 млн грн із часткою гарантованих державою за основним боргом зобов'язань у 260 млн грн.

Найбільшу кількість кредитів видав ПриватБанк – 949 позик на загальну суму 866 млн грн (близько 87% ліміту наданих йому гарантій). Водночас лідер за величиною виданих кредитів на портфельній основі – «Ощадбанк», який видав 753 позики на 2,2 млрд грн.

Серед регіонів за сумою виданих кредитів лідирує Київ – 755 млн грн. Також програма має попит у Львівській (366 млн грн) та Дніпропетровській (326 млн грн) областях.

За видом економічної діяльності найбільше кредитів, частково забезпечених державними гарантіями на портфельній основі, отримали у сфері оптової та роздрібної торгівлі (741), сільського господарства (594) та переробної промисловості (337).

Нагадаємо: сума виданих за держгарантіями кредитів у червні склала 3,2 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло