«Ощадбанк» залучить 100 млн євро від ЄБРР
Кошти надійдуть у формі субординованого кредиту з можливістю конвертації в акції

Міністерство фінансів погодило мандатний лист між «Ощадбанком» та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Документ передбачає надання 100 млн євро субординованого кредиту від ЄБРР з можливістю конвертації в акції «Ощадбанку». Про це повідомила пресслужба Мінфіну.
Зазначається, що в підписанні взяли участь голова правління «Ощадбанку» Сергій Наумов та керуючий директор ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Маттео Патрон.
Представники банків домовилися працювати відповідно до стратегії розвитку «Ощадбанку» на 2021-2024 роки. Також співпраця підпорядковується принципам реформування банківської сфери зі зниження частки держави в банківському секторі з 60% до 25% до 2025 року.
Нагадаємо: у 2016 році передбачалося, що у 2018 році не менш як 20% акцій «Ощадбанку» мають бути продані ЄБРР.
У липні Кабінет Міністрів уповноважив Сергія Марченка погодити від імені уряду мандатний лист між «Ощадбанком» та Європейський банк реконструкції та розвитку.
12 жовтня уряд схвалив стратегію розвитку «Ощадбанку» на 2021-2024 роки.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].