«Укрпошта» та eBay запустили кампанію на підтримку українського МСБ

«Укрпошта» та eBay запустили кампанію на підтримку українського МСБ

Підприємці, зареєстровані до кінця року на платформі, матимуть спеціальні умови

«Укрпошта» та eBay запустили кампанію на підтримку українського МСБ
Фото: УНІАН

«Укрпошта» та eBay запустили спільну кампанію для підтримки українських експортерів. Нові бізнес-клієнти отримають спеціальні умови від маркетплейсу. Про це повідомляється на сайті «Укрпошти».

Усі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року, матимуть спеціальні умови. Для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Також вони отримають підвищені ліміти на виставлені для продажу товари, доступ до навчального курсу і супровід персонального менеджера. Крім того, деякі клієнти матимуть додатково до 200 безкоштовних оголошень та спеціальну підтримку від команди eBay.

«Зараз понад 11 000 українських підприємців продають на eBay – за минулий рік приріст склав 14%. Маркетплейс дає їм можливість продавати товари понад 159 мільйонам покупців з усього світу, в тому числі з США, Німеччини, Сполученого королівства, та забезпечувати безперервність бізнесу за будь-яких обставин», – заявила Jenny Hui, генеральний менеджер eBay Гонг-Конг, Тайвань та на глобальних ринках, що розвиваються.

Кампанія на підтримку виходу українських експортерів на міжнародні ринки – один з елементів програми співпраці «Укрпошти» та eBay. Найближчим часом заплановано підключення онлайн-оплати доставки.

Нагадаємо: «Укрпошта» має прямі контракти з 15 авіалініями. Також вже майже рік працює програма чартерних рейсів до США, що забезпечує безперебійну доставку міжнародних відправлень в усіх напрямках.  

«Укрпошта» поновила безкоштовну доставку замовлень з OLX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло