Yahoo оголосила, що йде з Китаю через «напружену обстановку в країні»

Yahoo оголосила, що йде з Китаю через «напружену обстановку в країні»

Вона була однією з перших американських технокомпаній на китайському ринку

Yahoo оголосила, що йде з Китаю через «напружену обстановку в країні»
фото DR

Американська компанія Yahoo оголосила про те, що остаточно припиняє надавати свої послуги в Китаї і йде з країни. Про це пише The South China Morning Post.

Таке рішення компанія прийняла у зв'язку з «все більш напруженою діловою та юридичною обстановкою» у країні, зазначили представники компанії.

«Yahoo залишається прихильною до прав наших користувачів та ідеї вільного й відкритого інтернету».

Станом на сьогодні Yahoo вже не перша американська технологічна компанія, яка пішла з Китаю. У жовтні про припинення роботи у Китаї свого сервісу LinkedIn оголосила компанія Microsoft.

Yahoo була однією з перших та найенергійніших американських технологічних компаній на китайському ринку. Зокрема, вона була одним із перших інвесторів Alibaba, проте за кілька років продала майже половину своєї частки в китайській компанії.

Відхід Yahoo з Китаю був поступовим і почався ще в 2013 році. Зокрема, тоді в Китаї припинив діяти сервіс новин та сервіс електронної пошти. З 2015 року вона закрила свій пекінський офіс.

Нагадаємо, напередодні акції медичних онлайн-сервісів у Китаї обвалилисячерез дії влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло