ТРЦ Respublika Park відкрився у Києві

ТРЦ Respublika Park відкрився у Києві

Будівництво об'єкта почалося дев'ять років тому

ТРЦ Respublika Park відкрився у Києві
Фото: retailers.ua

Торгово-розважальний центр Respublika Park відкрився у Києві, Кільцева, 1. Будівництво об'єкта тривало близько дев'ять років. Про це розповіла CEO ТРЦ Юлія Щаслива на своїй сторінці у фейсбуці.

Загальна площа ТРЦ становить 300 000 кв.м, GLA (орендна площа) – 135 000 кв.м. У торговельній зоні розміститься понад 500 магазинів одягу та взуття, товарів для будинку, косметики та аксесуарів. У зоні food&beverage, площею 9300 кв.м, буде представлено понад 50 ресторанів різного формату. Критий паркінг розрахований на 3 500 машиномісць.

ТРЦ Respublika Park розділений на кілька зон: дитяча зона, центральний атріум, fashion-зона, преміумзона, спорт-зона, зона електроніки. Так, у fashion-зоні будуть представлені:

  • компанія MTI (Intertop, Ecco, Geox, Skechers, Timberland, Marc O'Polo, The North Face, Vans, Armani Exchange, Tous, Pandora й ін.). Площа складе близько 2000 кв. м;
  • група MD Fashion (Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel, Under Armor, STEM, Mexx, Etam). Загальна площа – до 2000 кв. м.

Видання retailers повідомило, що магазин IKEA може також відкритися в ТРЦ. Однак комерційний директор Respublika Park Лілія Миненко уточнила, що договір зі шведською компанією ще не підписано. Щодо відкриття магазину вона сказала: «Ми знаходимося на стадії переговорів, але підписаного договору зараз немає».

Нагадаємо: Будівництво торгового центру Respublika Park почалося у 2012 році. Торговельний центр будувала компанія «Мегаполісжитлобуд», яку пов'язують з олігархом Дмитром Фірташем. До 2015 року будівля ТРЦ була готова на 80%, а інвестиції в реалізацію цього проєкту оцінювалися в $350 млн. Але роботи на будмайданчику несподівано зупинилися. У 2017 році Національний банк стягнув корпоративні права на ТРЦ Respublika.

Пізніше бізнесмен Павло Фукс вийшов зі співвласників торгового центру Respublika. За інформацією ЗМІ, його частка 25% перейшла Дмитру Фірташу. Таким чином, частка Фірташа нібито виросла до 75%.

Антимонопольний комітет (АМКУ) визнав порушенням економічної конкуренції змову трьох компаній під час проведення аукціону з продажу кредитної вимоги, забезпеченням якої є ТРЦ «Республіка», який мав стати найбільшим в Україні.

Respublika Park – один з дванадцяти торговельних центрів, які планували відкрити в Києві за 2021–2023 рік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло