Київ підвищить вартість проїзду з 1 січня

Київ підвищить вартість проїзду з 1 січня

Вартість разової поїздки в комунальному транспорті зросте до 20 грн

Київ підвищить вартість проїзду з 1 січня
Фото: УНІАН

Вартість однієї поїздки в київському комунальному транспорті з 1 січня зросте до 20 грн у разі придбання разового квитка, для власників «картки киянина» – до 12 грн. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки становитиме від 15 до 20 грн: 15 грн при купівлі 50 поїздок, 20 грн – при купівлі 1-9 поїздок.

Можливість купівлі місячних проїзних квитків зі знижками залишиться. Одна поїздка за проїзним квитком коштуватиме від 14,2 грн до 14,5 грн залежно від типу проїзного. Також залишаються в обігу проїзні квитки, які використовуються з моменту активації: на 24 години, 48 та 72 години.

Крім цього, місто зберігає пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення.

«Наразі кияни мають можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 грн і деякий час користуватися комунальним транспортом за старими цінами», – сказав Поворозник.

Він пояснив, що столиця змушена підвищити тарифи на перевезення задля уповільнення відтоку кадрів на підприємствах транспорту, збереження кваліфікованих спеціалістів, підвищення рівня їхньої заробітної плати, а також забезпечення виконання повного комплексу регламентних робіт.

За розрахунками КП «Київпастранс», економічно обґрунтований тариф у наземному транспорті зараз становить 22,30 грн, а за розрахунками КП «Київський метрополітен», обґрунтований тариф у метро – 22 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло