Неймовірна пропозиція до Black Friday на гаджети Apple!
Pekлama

Неймовірна пропозиція до Black Friday на гаджети Apple!

 

Этот материал также доступен на русском языке
Неймовірна пропозиція до Black Friday на гаджети Apple!

Найпривабливіші пропозиції для купівлі техніки від Apple останніх моделей вже актуальні.

iPhone 12 стане вигідніше на 3000 грн, а його вартість стартує від 18999 грн. Спеціальна пропозиція на оригінальні чохли Apple за ціною від 599 грн! Не забувайте про можливість купівлі  на виплат з дуже простими та прозорими умовами.

Вас здивує якість фото й iPhone 12 стане справжнім «продовженням вашої руки».

iPhone 13 можна оформити на виплат від 2209 грн на місяць! Додатково на вас чекає супер пропозиція – оригінальний чохол Apple до свого новенького iPhone 13 з вигодою до 400 грн!

Найдосконаліша система двох камер, чип A15 Bionic, що прискорив роботу гаджета та акумулятор, що працює на 2,5 години довше – це найкращий з усіх поколінь у iPhone 13 – переконайтесь у цьому самі.

Обов'язково зверніть увагу на вигідні умови щодо навушників AirPods 2-го покоління. Ви зможете отримати ідеальне звучання лише за 4599 грн.

І, звичайно, один із найдосконаліших продуктів Apple – ноутбук MacBook Air. Він стане доступнішим і з вигодою 4000 грн. Вартість його стартує від 32499 грн. Але не обов'язково збирати усі суму – є комфортні умови на виплат та додаткова вигода 500 грн на купівлю Magic Mouse!

Легкість, компактність та мінімалізм при високій продуктивності. MacBook Air підкорить ваше серце, як підкорив мільйони користувачів в усьому світі.

Приходьте та перевірте самі пропозиції до Black Friday від офіційних ресейлерів:

Citrus Foxtrot Rozetka
Allo Eldorado iOn
Comfy Moyo Vodafone

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті