LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills
Pekлama

LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills

На 11,8 га розмістяться 8 житлових будинків різної висотності з усією інфраструктурою на території

Этот материал также доступен на русском языке
LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills

LEV Development розпочинає реалізацію житлового кварталу бізнес-класу Central Hills.

«Цей багатофункціональний комплекс вибудовано навколо сучасної людини. Ми створимо умови для життя у балансі, життя у гармонії з природою, архітектурою та мистецтвом. До проєкту були залучені найкращі спеціалісти з сервісу», – розповідає співзасновник та CEO LEV Development Олександр Островський.

Житловий квартал Central Hills розташовано на схилі біля Голосіївського парку, з надихаючим видом на Дніпро. Це зручна локація – 10 хвилин до Печерська на авто та 20 хвилин до аеропорту «Жуляни».

На 11,8 га розмістяться 8 житлових будинків різної висотності з усією інфраструктурою на території. Закриті двори без машин, для автомобілів – підземний та наземний багаторівневий паркінг.

ЖК Central Hills реалізує формат «місто у місті» – закрита територія під охороною, з повним спектром розвинутої інфраструктури, від інноваційних дитячих зон та зон розвитку для підлітків, дитячого садка та школи до тенісних кортів,  футбольного поля та фітнес-залу, від ТРЦ до ландшафтного парку на території.

LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills

«Ми концентруємось на «мистецтві жити», насолоджуватись кожним моментом. Саме тому створюємо інфраструктуру «навколо людини». Хочете пікнік – будь ласка, до ваших послуг зона відпочинку для барбекю. Маєте романтичний настрій – до ваших послуг ресторани, та навіть кінотеатр під відкритим небом. Бажаєте працювати у задоволення біля дому – на вас чекають коворкінги Central, які поєднають чудовий інтер’єр комфортних місць та нетворкінг», – розповідає Островський.

Багато уваги у проєкті приділено і мистецтву у прямому сенсі. Галереями стануть лаунжи житлових будинків, артоб’єкти прикрасять територію комплексу. Навіть сам логотип комплексу створений знаним вітчизняним скульптором Єгором Зігурою. Скульптура-символ комплексу буде прикрашати відділ продажів. Скульптура, що має назву «Роздуми», належить до авторського циклу, де втілено концепцію радикально різних аспектів взаємодії зі світом. Новий витвір має стати магнітом, який приваблюватиме мешканців. Будь-який об'єкт, який знаходиться в публічному просторі, виховує візуальний смак та естетику. А коли скульптура перемістилася з галереї у громадське середовище – тим паче. Це вдалий приклад того, як нова територія може трансформуватися і формувати ком'юніті людей зі схожими інтересами та поглядами.

Раніше на цій території у Голосіївському районі будівельна компанія GEOS реалізувала проєкт ЖК Orange City комфорт-класу. Добудований та прийнятий у експлуатацію перший трьохсекційний будинок. Залучення до реалізації LEV Development – не просто дає нове ім’я комплексу та підвищує його клас. «Київ отримає комплекс, який втілює найактуальніші світові тренди. Розумний, функціональний та вишуканий комплекс для креативних та щасливих людей», – каже Островський.

LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті