НБУ погодив програму реструктуризації «Укрексімбанку»

НБУ погодив програму реструктуризації «Укрексімбанку»

Програму склали за результатами оцінки стійкості банку станом на 1 січня цього року

НБУ погодив програму реструктуризації «Укрексімбанку»
Фото: УНІАН

Правління Національного банку (НБУ) погодило програму реструктуризації «Укрексімбанку», складену за результатами оцінки його стійкості станом на 1 січня цього року. Про це повідомила пресслужба «Укрексімбанку».

Результати стрес-тестування вказали, що необхідний рівень нормативу достатності регулятивного капіталу (Н2) держбанку становив 39,1%, основного капіталу (Н3) – 37,6%, що потребувало створення програми реструктуризації.

Водночас заплановані заходи з покращення фінансового стану, фактичні події, що відбулися в його діяльності після 1 січня, та неврахування ризику інвестування у державні цінні папери поліпшують значення розрахункових необхідних значень нормативів капіталу та зменшують їх до нормативного рівня. Зокрема Н2 – до 10%, Н3 – до 7%.

«При розгляді програми було враховано, що упродовж 2021 року «Укрексімбанк» значно покращив операційну ефективність, знизив вартість фондування, збільшивши чисту процентну маржу, та оптимізував структуру балансу, що, зокрема, відобразилося на збільшенні фінансового результату», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: «Укрексімбанк» у вересні отримав рекордний прибуток з 1992 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло