«Укрексімбанк» продає права вимоги за кредитом на зерновий термінал в порту «Очаків»

«Укрексімбанк» продає права вимоги за кредитом на зерновий термінал в порту «Очаків»

Стартова ціна лоту сягає майже 37 млн грн

«Укрексімбанк» продає права вимоги за кредитом на зерновий термінал в порту 	«Очаків»
Фото: eximb.com

Державний «Укрексімбанк» виставив на продаж права вимоги за кредитним договором, забезпеченим іпотекою зернового терміналу в морському порту «Очаків». Стартова ціна лоту – 36,7 млн грн, торги заплановані на 13 грудня. Про це повідомляє пресслужба банку.

Зазначається, що першу чергу терміналу, яка складається зокрема з трьох силосів загальною потужністю зберігання до 20 000 тонн зерна, введено в експлуатацію. Для другої черги потужністю до 30 000 тонн виконані проєктувальні та підготовчі роботи на відведених ділянках.

Комплекс оснащено сучасним обладнанням для приймання, зберігання та перевалки зернових культур, технологічні процеси автоматизовані. Доставка вантажів в порт може здійснюватися автомобільним, залізничним та водним транспортом.

У банку додали, що управління комплексом може здійснюватися як окремо, так і в складі вертикально-інтегрованого холдингу.

Загалом за дев'ять місяців 2021 року грошима або майном  «Укрексімбанк» погасив непрацюючі кредити (NPL) приблизно на один млрд грн.

Нагадаємо: Національний банк погодив програму реструктуризації «Укрексімбанку», складену за результатами оцінки стійкості банку станом на 1 січня цього року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло