ОНОВЛЕНО: В Україні з'являться два нові аеропорти – Зеленський

ОНОВЛЕНО: В Україні з'являться два нові аеропорти – Зеленський

Міністр інфраструктури назвав місця розташування летовищ

ОНОВЛЕНО: В Україні з'являться два нові аеропорти – Зеленський
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Ухвалили стратегічне рішення щодо зведення у рамках програми «Велике будівництво» двох нових аеропортів на Сході України та на Закарпатті. Про це заявив президент Володимир Зеленський на форумі «Велике будівництво: авіація та туризм».

«Сьогодні Україна інвестує мільярди гривень у модернізацію регіональних аеропортів. Це нові злітно-посадкові смуги, це нові термінали в багатьох містах країни. А також ми готуємось до будівництва ще двох», – розповів президент.

Також Зеленський нагадав, що «головна подія цього року – угода про «відкрите небо» з ЄС, яку називають другим безвізом». І наголосив на її унікальності:

«ЄС не вкладав авіаційних угод на таких умовах з жодною країною світу. Зокрема Україна зберігає за собою повноваження як держави-виробника авіаційної техніки, що дуже важливо для державного підприємства «Антонов».

ОНОВЛЕНО:

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що місця будівництва двох нових аеропортів на Донбасі визначено. Потрібне фінальне підтвердження генерального штабу збройних сил.

«Буде один аеропорт на півдні, ближче до Маріуполя, але не в Маріуполі, бо місто розташоване дуже близько до лінії розмежування. І другий аеропорт біля міст Краматорськ-Слов'янськ, десь там», – повідомив міністр.

Він також зазначив, що ще один новий аеропорт з'явиться у Мукачево.

«Вже є всі відповідні документи на землю. Сподіваюся, що в середині наступного року ми розпочнемо будівництво вже безпосередньо злітно-посадкової смуги біля міста Мукачево. Це буде головний аеропорт на Закарпатті», – додав він.

Нагадаємо: Кабмін спрямував 200 млн грн на добудову терміналу в аеропорту «Бориспіль».

Зеленський заявив про створення національного авіаперевізника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло