Співробітники Amazon з 20 країн страйкують з вимогою поліпшення умов праці

Співробітники Amazon з 20 країн страйкують з вимогою поліпшення умов праці

Вимоги до Amazon включають підвищення зарплат та кращу безпеку роботи

Співробітники Amazon з 20 країн страйкують з вимогою поліпшення умов праці
Фото: Dave Sanders for The New York Times

Співробітники Amazon з 20 країн світу страйкують у «Чорну п’ятницю» з вимогою поліпшення умов праці. Про це повідомляє Business Insider.

Протести відбуваються в рамках ініціативи «Make Amazon Pay» у коаліції з 70 міжнародними профспілками та організаціями. Серед них – Greenpeace, Oxfam та Amazon Workers International.

«Пандемія показала, як Amazon ставить прибуток попереду працівників, суспільства та нашої планети… Amazon бере занадто багато і віддає занадто мало. Настав час змусити Amazon платити», – написав Make Amazon Pay у своїх вимогах.

Вимоги до Amazon включають підвищення зарплат, кращу безпеку роботи та «призупинення жорсткого режиму продуктивності та спостереження, який Amazon використовував, щоб тиснути на працівників».

Нагадаємо: Amazon присвоїла $60 млн чайових водіїв сервісу Amazon Flex. Суд зобов’язав компанію повернути всі кошти постраждалим.

У Німеччині Amazon звільняє співробітників через вимоги підвищити зарплату. Страйк торкнувся семи підприємств Amazon у Німеччині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло