Нацполіція викрила мережу нелегальних товарних бірж

Нацполіція викрила мережу нелегальних товарних бірж

Зловмисники проводили на своїх майданчиках торги лісопродукцією

Нацполіція викрила мережу нелегальних товарних бірж
Фото: unsplash.com

Співробітники Національної поліції викрили мережу нелегальних товарних бірж. Учасники організації здійснювали свою діяльність без відповідних ліцензій. Про це повідомляється на сайті Нацполіції.

Зазначається, що розслідування було розпочато на підставі звернення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР). Згідно з повідомленням, слідчі встановили понад десять товарних бірж у різних областях країни, які працювали незаконно. Відтак, і незаконно проводили на своїх майданчиках торги лісопродукцією. Усі отримані кошти від проведення операцій ішли виключно у «кишеню» власникам.

«На підставі ухвал суду поліцейські провели санкціоновані обшуки в офісах товарних бірж на території Вінницької, Сумської, Волинської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Закарпатської областях та у місті Києві. Вилучили господарську документацію, печатки, «чорнові» записи, гроші», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кримінальне провадження відкрито за статтею 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, процесуальне керівництво здійснюється прокурорами Офісу Генерального прокурора.

Раніше повідомлялося, що НКЦПФР підбила перші підсумки роботи товарних бірж після введення нових правил.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті