«Альфа-Банк» відкрив можливість інвестування в акції міжнародних компаній
Новини компаній

«Альфа-Банк» відкрив можливість інвестування в акції міжнародних компаній

Клієнтам банку буде доступне інвестування в акції світових гігантів, серед яких Apple, Amazon, Facebook, Microsoft, VISA

«Альфа-Банк» відкрив можливість інвестування в акції міжнародних компаній
Фото: finclub.net

Що сталося. «Альфа-Банк» ініціював доступ акцій до обігу на українському ринку та надав клієнтам інструмент торгівлі у цифровому банку Sense SuperApp.

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі банку.

Що це означає. Клієнтам «Альфа-Банку» буде доступне інвестування в акції світових гігантів із кредитним рейтингом інвестиційного рівня, серед яких Apple, Amazon, Facebook, Microsoft, VISA та інші компанії.

Деталі. Першою таку можливість з 28 грудня до 10 січня протестує група клієнтів у рамках пілотної фази проєкту. В режимі реального часу клієнти зможуть проводити торгові операції з цінними паперами у цифровому банку Sense SuperApp.

Приєднатися до пілотної групи можна з 6 грудня в телеграм-каналі. В січні 2022 року сервіс відкриється для широкого кола клієнтів банку. 

Сторона. СЕО «Альфа-Банку» Рафал Ющак:

«Раніше інвестиції в акції міжнародних компаній були доступні одиницям. Тепер у Sense SuperApp кожен клієнт «Альфа-Банку» може скористатися простим та зручним рішенням».

«Альфа-Банк» – український комерційний банк з міжнародним капіталом, який належить приватній інвестиційній компанії ABH Holdings SA з головним офісом у Люксембурзі. 

Згідно з рейтингом банків mind.ua, за підсумками першого півріччя 2021 року має оцінку 3,5 зірки, що дорівнює задовільному рівню платоспроможності.

Бекграунд. У листопаді «Альфа-Банк» запустив курс Sparta Camp для прокачування ІТ-навичок.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло