SoftServe цьогоріч реалізувала 16 волонтерських проєктів
Новини компаній

SoftServe цьогоріч реалізувала 16 волонтерських проєктів

Корпоративне волонтерство та благодійність є одним із напрямків КСВ-стратегії бізнесу компанії

Этот материал также доступен на русском языке
SoftServe цьогоріч реалізувала 16 волонтерських проєктів

Що сталося. Компанія SoftServe цьогоріч реалізувала 16 волонтерських проєктів на запит громадських, державних та інших організацій. Серед них – рішення для боротьби з COVID-19, реформи харчування та музею Голодомору.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Деталі. Корпоративне волонтерство та благодійність є одним із напрямків КСВ-стратегії бізнесу компанії, який вона розвиває вже понад сім років.

У березні 2021 року SoftServe запустив благодійну краудсорсингову платформу OpenTech. Проєкт ініціювали та створили самі працівники. Будь-яка громадська, культурна чи державна організація може звернутися із запитом та безкоштовно отримати допомогу.

На кінець року в рамках OpenTech успішно реалізували 16 цифрових продуктів. Наприклад, краудфандингову платформу на підтримку побудови Музею Голодомору «Зерна правди», інформаційний сайт StopCovid-19, вебресурс «Навчай українською». У процесі створення – мобільний застосунок для подорожей Україною.

«Ми в компанії розуміємо, наскільки важливо підтримувати соціальні ініціативи та допомагати якісно розвивати спільноти, в яких ми живемо та працюємо. Це стосується як локальних проєктів, так і перетворень в країні», – розповів старший віцепрезидент з технологій та співавтор OpenTech Дмитро Іванов.

Проєктами OpenTech займаються працівники компанії та студенти IT Академії. До платформи долучилося уже понад 220 волонтерів, серед яких – розробники, архітектори, бізнес-аналітики, дизайнери, проєктні менеджери.

Найближчим часом очікується реліз оновленої платформи Індексу благополуччя молоді (UNFPA), платформи на підтримку реформи шкільного харчування (Міністерство освіти та науки, UNICEF Україна) та рішення для автоматизації роботи волонтерів, які допомагають малозабезпеченим людям з харчами (ГО “Тарілка”). На наступний рік заплановано щонайменше 13 проєктів.

SoftServe – ІТ-компанія, яка займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Серед її клієнтів – IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera та інші.

Бекграунд. SoftServe оприлюднив звіт зі сталого розвитку за останні два роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло