Apple запускає функцію виявлення неоригінальних запчастин в iPhone

Apple запускає функцію виявлення неоригінальних запчастин в iPhone

Це буде особливо корисно при купівлі вживаного телефона

Apple запускає функцію виявлення неоригінальних запчастин в iPhone
фото DR

Компанія  Apple опублікувала документ, в якому описала роботу нової функції «Історія запчастин та обслуговування iPhone» – вона з'явиться з оновленням iOS 15.2. З її допомогою власник телефону знатиме, чи всі деталі пристрою є оригінальними. Також це буде корисно при купівлі вживаного пристрою, пише 3DNews.

Якщо при внутрішній перевірці система виявить у пристрої неоригінальну запчастину, то у списку вона буде позначена запобіжною іконкою та підписом «Невідома деталь».

Повідомлення будуть також виводитись при виявленні деталі від іншого iPhone, несправного компонента або неправильно встановленої запчастини.

Функція виявиться корисною, наприклад, при купівлі старого смартфона – відразу стане ясно, чи був він у ремонті. А при отриманні пристрою після ремонту в майстерні власник зрозуміє, чи майстер використовував оригінальні деталі.

 Функція також стане стимулом використовувати оригінальні деталі в неавторизованих майстернях – починаючи з наступного року Apple почне постачати запчастини для своєї продукції в рамках програми самостійного ремонту (Self Service Repair).

Зазначається, що для різних пристроїв функція працюватиме дещо по-різному: на iPhone 12 і 13 буде показана історія ремонту по акумулятору, дисплею та камері. Модель iPhone 11 обмежиться батареєю та камерою; а більш ранні iPhone XR, XS, XS Max і SE другого покоління покажуть лише історію батареї.

Нагадаємо, капіталізація Apple зменшилася після того, як компанія попередилапостачальників про уповільнення попиту на лінійку iPhone 13.

А про те, чому смартфон – одне з найгірших творінь людства, читайте в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло