Український стартап Noty.ai отримав $200 000 від нового фонду

Український стартап Noty.ai отримав $200 000 від нового фонду

Залучені кошти планують направити на подальший розвиток та розробку продукту, інтеграцію сервісу із Zoom, Salesforce й Hubspot, а також маркетинг

Український стартап Noty.ai отримав $200 000 від нового фонду
Фото: pixabay.com

Що сталося. Український стартап Noty.ai, що транскрибує відеодзвінки й формує звіти, залучив $200 000. Лід-інвестором є новостворений фонд GEEK Ventures.

Джерело. Про це повідомляє AIN.UA.

Деталі. Продукт Noty.ai – однойменний сервіс, що транскрибує відеодзвінки й формує звіти про домовленості, завдання, зустрічі тощо. Сервіс інтегрований в Google Meet, G-Doc, G-Drive, Google Calendar та Slack. Представники стартапу додають, що на черзі – Zoom.

Крім фонду GEEK Ventures у стартап вклалися Еліас Веріс з Google for Startups та СEO Sheetgo Янік Раул. Як зазначають у Noty.ai, чеки в раунді – від $10 000 до $80 000.

Усі кошти інвестовані відповідно до угоди SAFE (договірна форма інвестицій, за якою інвестор вкладає в компанію кошти, а її акції отримує пізніше).

Зазначається, що це перші залучені інвестиції Noty.ai. З початку заснування, кінця 2020 року, проєкт розвивався на кошти фаундерів.

Отримані $200 000 в Noty.ai планують направити на подальший розвиток та розробку продукту, інтеграцію сервісу із Zoom, Salesforce й Hubspot, а також маркетинг. З-поміж інших планів стартапу: розширення команди та залучення seed раунду.

Бекграунд. Нагадаємо, що Мінцифри випустило найбільший в Україні каталог можливостей для стартапів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло