«Укроборонпром» офіційно оголосив про свою ліквідацію

«Укроборонпром» офіційно оголосив про свою ліквідацію

Державний концерн перетворять на акціонерне товариство

«Укроборонпром» офіційно оголосив про свою ліквідацію
Фото: ukroboronprom.com.ua

Що сталося. Державний концерн «Укроборонпром» офіційно оголосив про свою ліквідацію. Водночас розпочалося перетворення концерну на акціонерне товариство.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому» на сторінці у Фейсбуці.

Деталі. «Державний концерн «Укроборонпром», створений за часів Януковича-Саламатіна, перебуває у стані припинення. Державну реєстрацію відповідного рішення Кабінету Міністрів України від 9 грудня цього року було здійснено 14 грудня», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що розпочалася трансформація концерну в «сучасну високотехнологічну оборонну компанію» шляхом перетворення на акціонерне товариство. Крім того, на базі «Укроборонпрому» планують створити холдинг «Оборонні системи України».

Бекграунд. Нагадаємо, що уряд схвалив перетворення «Укроборонпрому» на акціонерне товариство.

1 жовтня 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закон №1630-ІХ про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності, ключова мета якого – підвищення обороноздатності, економічної безпеки та захисту інтересів України шляхом запровадження корпоративної моделі управління на підприємствах державного ОПК.

Mind розбирався, чому цю модель не було прийнято за минулої влади та що відбувається з «Укроборонпромом» після набуття чинності згаданим законом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло