Аукціон з продажу «ОГХК» втретє зірвався через відсутність покупців

Аукціон з продажу «ОГХК» втретє зірвався через відсутність покупців

Нову дату торгів визначать та повідомлять згодом

Аукціон з продажу 	«ОГХК» втретє зірвався через відсутність покупців
Фото: privatization.gov.ua

Що сталося. Фонд держмайна (ФДМУ) отримав дві заявки на участь в запланованому на 20 грудня аукціоні з приватизації «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії ( «ОГХК»). Одна з заявок не відповідала вимогам чинного законодавства, тому аукціон визнано таким, що не відбувся.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Що це означає. Через невідповідність заявки одного з двох претендентів вимогам законодавства, торги не можуть бути проведеними за наявності лише одного учасника.

Деталі. Дату проведення аукціону з приватизації «ОГХК» визначать та оголосять пізніше.

Бекграунд. ФДМ наприкінці червня призначив на 31 серпня аукціон із продажу «ОГХК» зі стартовою ціною 3,7 млрд грн. Тоді голова Фонду Дмитро Сенніченко заявляв, що потенційним інвесторам надали замало часу для підготовки документів і перенесення аукціону на два місяці має виправити цю ситуацію.

За даними Фонду, він вів переговори з двома десятками потенційних інвесторів, 18 з яких підписали договір про нерозголошення, а близько десятка активно здійснювали дью-дилідженс (Due Diligence) об'єкта.

Зрештою аукціон зірвався, оскільки до участі в ньому допустили тільки одного учасника. За законодавством, у такій ситуації аукціон автоматично визнається таким, що не відбувся.

Пізніше аукціонна комісія Фонду визначила нову дату приватизаційного аукціону з продажу «ОГХК» –  29 жовтня. Тоді Фонд отримав лише дві заявки на участь у торгах. Одна з них не відповідала вимогам чинного законодавства, а провести аукціон тільки з одним учасником неможливо.

Востаннє Фонд призначив аукціон з приватизації на 20 грудня.

Серед фінансових умов приватизаційного конкурсу інвестувати щонайменше 400 млн грн у модернізацію підприємства. Серед інших умов: не звільняти працівників протягом шести місяців та забезпечити соціальні гарантії перед працівниками, надавати воду комунальним підприємствам-споживачам. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло