«Укртрансбезпека» отримала нові автомобілі для боротьби з порушниками вагових норм

«Укртрансбезпека» отримала нові автомобілі для боротьби з порушниками вагових норм

Відомство виявляє спроби великовантажних транспортних засобів об'їхати пункти контролю лісосмугами або полями

«Укртрансбезпека» отримала нові автомобілі для боротьби з порушниками вагових норм
фото Укртрансбезпека

Державна служба України з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека») отримала 12 нових автомобілів Nissan X-Trail для здійснення державного контролю та нагляду. Про це йдеться у повідомленні відомства у Facebook.

Нові автомобілі будуть передані у розпорядження територіальних управлінь та підрозділів «Укртрансбезпеки». Ними будуть користуватися під час роботи мобільних груп щодо виявлення нелегальних перевізників, рейдових перевірок та інших заходів контролю, зазначив глава «Укртрансбезпеки» Євген Зборовський.

«Після запуску в експлуатацію WIM-комплексів, що автоматично фіксують перевантаження, кількість порушень габаритно-вагових норм упала на 95%. Однак це не означає, що всі перевізники одразу стали доброчесними. Ми виявляємо спроби великовантажних транспортних засобів об'їхати пункти контролю лісосмугами або полями. Згідно з новими повноваженнями, «Укртрансбезпека» має право супроводжувати такі транспортні засоби у пункти зважування. Саме для виконання подібних завдань інспекторам «Укртрансбезпеки» і стануть у нагоді нові автомобілі», – сказав Євген Зборовський.

Перед цим, 2 грудня, «Укртрансбезпека» отримала 10 нових автомобілів Ford Kuga. У результаті всі 22 автомобілі можна буде побачити на дорогах країни на початку 2022 року разом із новими інспекторами відомства, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, українські компанії отримали17 000 повідомлень про порушення норм ГВК за останні чотири місяці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло