Україна збільшила експорт зерна з початку сезону на 23,5%

Україна збільшила експорт зерна з початку сезону на 23,5%

Цього року в нашій країні рекордний врожай обсягом понад 80 млн тонн

Україна збільшила експорт зерна з початку сезону на 23,5%
фото Pixaby

Україна збільшила експорт зерна з початку маркетингового сезону на 23,5%, повідомляє Reuters.

Зокрема за перші шість місяців маркетингового сезону 2021/22 років країна експортувала 32,20 млн тонн зерна порівняно з 26,06 млн тонн за аналогічний період попереднього сезону, повідомило у п'ятницю міністерство аграрної політики, на яке посилається агентство.

Маркетинговий сезон триває з 1 липня до кінця червня наступного року.

Обсяг зерна, проданого за кордон у липні-грудні, включає 15,82 млн тонн пшениці, 10,82 млн тонн кукурудзи та 5,20 млн тонн ячменю.

За даними міністерства, у сезоні 2020/21 років Україна продала за кордон 44,72 млн тонн зернових, зокрема 23,08 млн тонн кукурудзи, 16,64 млн тонн пшениці та 4,23 млн тонн ячменю.

Також зазначається, що цього сезону країна може експортувати близько 62,4 млн тонн зернових завдяки рекордному врожаю обсягом понад 80 млн тонн.

Про те, чому українське сільське господарство закінчило 2021 рік з невпевненістю в майбутньому – у матеріалі Mind «Підсумки року в АПК: 5 сумнівних перемог та 5 безсумнівних провалів».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло