ОНОВЛЕНО: Офіс генпрокурора заблокував усі рахунки «АрселорМіттал»

ОНОВЛЕНО: Офіс генпрокурора заблокував усі рахунки «АрселорМіттал»

Компанія заявила, що правоохоронні органи паралізували роботу підприємства

ОНОВЛЕНО: Офіс генпрокурора заблокував усі рахунки 	«АрселорМіттал»
Фото: УНІАН

Що сталося. Офіс генерального прокурора спільно із Шевченківським судом Києва заблокували кошти на рахунках «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Джерело. Про це повідомила пресслужба підприємства.

Деталі. Представники прокуратури звернулися до українських банків з вимогою виконати ухвалені 30 листопада 2021 року судом рішення щодо накладення арештів на рахунки підприємства.

Спір стосується підходу до розрахунку ренти. 

Зазначається, що 4 листопада окружний адміністративний суд підтримав позицію «АрселорМіттал Кривий Ріг» і відхилив позов проти компанії, порушений Державною податковою службою. 

17 листопада Генеральна прокуратура та Служба безпеки порушили кримінальну справу проти одного з керівників підприємства. 

Коментар. Компанія вважає ці звинувачення безпідставними та яскравим прикладом політичного тиску на найбільшого іноземного інвестора. 

«Разом з тим ці надумані кримінальні звинувачення висуваються фізичній особі, а не компанії. Зараз цивільний процес проти «АрселорМіттал Кривий Ріг» не ведеться, отже, немає юридичних підстав для блокування рахунків компанії. Цивільного позову щодо «АрселорМіттал Кривий Ріг» не існує, тому немає законних підстав для арешту рахунків компанії», – йдеться в повідомленні підприємства. 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури та катанки. Належить глобальній корпорації ArcelorMittal. 

ОНОВЛЕНО: 

«ArcelorMittal Кривий Ріг» заявив про неправдивість інформації Офісу генерального прокурора про те, що арешт накладено лише на окремі рахунки компанії й підприємство може здійснювати виплату заробітної плати працівникам.

«ОГП представив свої роз'яснення, в яких заперечує, що заблоковано саме той рахунок, через який обслуговується зарплатний проєкт. Це твердження не відповідає дійсності. Насправді правоохоронні органи паралізували роботу підприємства та поставили під загрозу понад 20 000 осіб, які можуть не отримати своєї зарплати 6 січня», – повідомили «ArcelorMittal Кривий Ріг».

Бекграунд. Держекоінспекція нарахувала понад 450 млн грн збитків за порушення на «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло