ОНОВЛЕНО: Офіс генпрокурора заблокував усі рахунки «АрселорМіттал»
Компанія заявила, що правоохоронні органи паралізували роботу підприємства

Що сталося. Офіс генерального прокурора спільно із Шевченківським судом Києва заблокували кошти на рахунках «АрселорМіттал Кривий Ріг».
Джерело. Про це повідомила пресслужба підприємства.
Деталі. Представники прокуратури звернулися до українських банків з вимогою виконати ухвалені 30 листопада 2021 року судом рішення щодо накладення арештів на рахунки підприємства.
Спір стосується підходу до розрахунку ренти.
Зазначається, що 4 листопада окружний адміністративний суд підтримав позицію «АрселорМіттал Кривий Ріг» і відхилив позов проти компанії, порушений Державною податковою службою.
17 листопада Генеральна прокуратура та Служба безпеки порушили кримінальну справу проти одного з керівників підприємства.
Коментар. Компанія вважає ці звинувачення безпідставними та яскравим прикладом політичного тиску на найбільшого іноземного інвестора.
«Разом з тим ці надумані кримінальні звинувачення висуваються фізичній особі, а не компанії. Зараз цивільний процес проти «АрселорМіттал Кривий Ріг» не ведеться, отже, немає юридичних підстав для блокування рахунків компанії. Цивільного позову щодо «АрселорМіттал Кривий Ріг» не існує, тому немає законних підстав для арешту рахунків компанії», – йдеться в повідомленні підприємства.
«АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури та катанки. Належить глобальній корпорації ArcelorMittal.
ОНОВЛЕНО:
«ArcelorMittal Кривий Ріг» заявив про неправдивість інформації Офісу генерального прокурора про те, що арешт накладено лише на окремі рахунки компанії й підприємство може здійснювати виплату заробітної плати працівникам.
«ОГП представив свої роз'яснення, в яких заперечує, що заблоковано саме той рахунок, через який обслуговується зарплатний проєкт. Це твердження не відповідає дійсності. Насправді правоохоронні органи паралізували роботу підприємства та поставили під загрозу понад 20 000 осіб, які можуть не отримати своєї зарплати 6 січня», – повідомили «ArcelorMittal Кривий Ріг».
Бекграунд. Держекоінспекція нарахувала понад 450 млн грн збитків за порушення на «АрселорМіттал Кривий Ріг».
Компанія вважає ці звинувачення безпідставними та яскравим прикладом політичного тиску,еще одни идиоты.
Компания своими СЛОВЕСНЫМИ рассуждениями УБЕЖДАЕТ окружний адміністративний суд в наличие факта преобразования рудного МИНЕРАЛА во что-то там ИНОЕ в процессах его ИЗВЛЕЧЕНИЯ (дробления и сортировки) из горной породы
т.е. судом УСТАНАВЛИВАЕТСЯ, что, скажем, СОЛЬ (сахар) в результате измельчения ПЕРЕСТАЁТ быть СОЛЬЮ (сахаром)
и судом же УСТАНАВЛИВАЕТСЯ, что чечевица, которую мачеха смешала с фасолью, ПЕРЕСТАЁТ быть чечевицей, после того, как Золушка её выбрала (отсортировала)
такова суть спора на пальцах с ЦЕНОЙ в $2 РЕНТЫ на каждой тонне "чечевицы"